• El Yapımı Dövme Satır

El Yapımı Dövme Satır


 


Mutfaklarınızda kullanacağınız özel bir satır arıyorsanız, özellikleri ve görümü bakımından el yapımı dövme satır tüm beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır. Birinci sınıf malzemeler ile üretilen satır modelimiz kullanım bakımından da oldukça kolay ve kullanışlı olarak üretilmiştir. Mutfaklarınızın vazgeçilmezi olacak satır aradığınızda el yapımı dövme satırı zor ve uğraştırıcı tüm işlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Özel olarak üretilen ve el yapımı olarak elde edilen el yapımı dövme satır modeli uygun fiyatlardan alabilir ve mutfaklarınızda keyifle ve güvenle kullanabilirsiniz.


 


Tüm Özellikleri İle Kullanım Kolaylığı Sağlar


 


Sap kısmında ki özel el emeği göz nuru işçilik ile şık ve güzel sap elde edilmiş olup, kullanımı kolaylaştırmaktadır. Birinci sınıf malzeme kullanılarak elde edilen el yapımı dövme satır modelimizi kullanırken, en zor işlerde bile zorlanmadan çıkacak ve büyük kolaylık sağlayacaktır. Kullanımı kolaylaştırmak için tüm ayrıntılara özel olarak yer verilen el yapımı dövme satır modelinde sap kısmından tutunda namlu kısmına kadar tüm detaylar özel olarak düşünülmüş ve üretilmiştir. Keskinliği ile kullanım kolaylığı sağlayarak yorulmadan kesim işlerinizi bitirebilirsiniz.


 


Ahşap sap kısmı ve namlu kısmı ile oldukça şık bir görünüme sahip olan bu ürünü sizde mutfaklarınızda severek tercih edeceksiniz. Üstelik görsel olarak da elinizden eksik edemeyeceğiniz bu ürünü dilerseniz, mutfaklarınızda kullanacak dilerseniz de görsel olarak misafirlerinize sergileyebileceksiniz. 


 


Ürünün Toplam Boyutu : 33cm

Namlu Uzunluğu : 22cm

Sap Kısmı : Ceviz (Siyah Boyalı)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

El Yapımı Dövme Satır


Mevcut Seçenekler: