Hançer Bıçak

Tam Boyu:  27,5cm


Namlu Boyu:  14 cm


     


Hançer ve kamalar arayanlar ürünlerimize göz atabilirler.Hançerler, özellikle tarihimizde çokça kullanıldıkları bilinen bıçak türlerinden bir tanesi olarak bilinirler. Hançerler ile ilgili pek çok efsane bulunmakta, bu durum da hançerlerin insanların gözüne oldukça önemli bir yere sahip olmalarına neden olmaktadırlar. Hançerler eskiden birçok alanda rahatça kullanılabiliyorken, günümüzde yalnızca koleksiyon yapmak isteyen hançer seveler ya da sık sık avcılık faaliyeti ile uğraşan kişiler tarafından kullanılır oldular. Ancak bununla beraber, hançer meraklıları halen büyük bir zevk ile hançer almakta ve evlerinde belirli yerlerde bu hançerleri saklamaktadırlar.Hançer ne kadar diye merak edenler ürünlerimize göz atabilirler.


     Hançer nedir diye merak edenler ürünlerimize göz atabilirler.Firmamız da hançer ticareti yapmaktadır. Hançerler modelleri bizzat tarafımızdan üretilmekle beraber, satışı da firmamız tarafından yapılmaktadır. Denizli’de aktif olarak hizmet veren firmamızın büyük bir fabrikası bulunmakta, bu fabrikada da bıçak üretimi konusunda deneyimli çok sayıda kişi çalışmaktadır. Ustalarımızın neredeyse tamamı bu işte uzman olmakla beraber, hızlı ve nitelikli bıçak üretmenin kurallarını da iyi bilmektedirler. Firmamız bıçak ticaretini uzun yıllardır yapmaktadır. Bıçak üretmek ve satmak firmamız için bir baba mesleği gibidir. Bu sebepten firmamızın bu sektörün en eski şirketlerinden biri olduğunu söylemek de mümkündür. Gün içerisinde çok sayıda sipariş almakla beraber bu siparişleri büyük bir hızla teslim etmek için elimizden gelen özveriyi gösteriyoruz. İşimize oldukça profesyonel çalışmakla beraber, fotoğraflarını da yukarıdan detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz gibi oldukça şık bir hançer olduğu söylenebilmektedir.Hançer modelleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler ürünlerimize göz atabilirler.


    Hançer türlerimiz müşterilerimiz tarafından çokça beğenilen, bu sebepten ötürü de çokça sipariş aldığımız ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Hançere sahip olmak istiyorsanız bunun için hiç uğraşmanız gerekmiyor. Çift başlı hançer sayesinde avcılık faaliyetleriniz sırasında oldukça rahat olabilirsiniz. Ürünün boy uzunluğu 21 cm olmakla birlikte, hançerin kök cevizden yapılmış olması da kişiler için başlı başına bir avantajdır. Avcılık faaliyetleri sırasında bu hançerin kullanılması, avınızı kolaylaştırmak için oldukça yararlı olacaktır. Bununla beraber, avlanmıyorsanız, ancak yine de hançerlere ilgi duyuyorsanız, bu hançerleri de koleksiyon niteliğinde saklamak istiyorsanız ya da aile bireylerinden birine hediye etmek isterseniz firmamız aracığı ile bu hançeri alabilir, kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Çift Ağızlı Hançer Bıçak No 3


Mevcut Seçenekler: